Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 15:53
PlayStation 4 firmware  6.50
4602V

PlayStation 4 6.50. Sony zaprasza do testowania firmware

Sony właśnie zaprosiło wybranych graczy do testowania nowej aktualizacji PlayStation 4. Firma niespodziewanie wysłała zaproszenia, jednak wiele na to wskazuje, że nowy firmware sprawdzą aktualnie nieliczni.

Japończycy od dawna nie prezentowali nowych aktualizacji firmware, ale właśnie wybrani gracze otrzymali wiadomości e-mail zatytułowane „PS4 System Software Beta!”. Zainteresowani zostali zaproszeni do testów. 

PS Plus luty ze świetnym zestawem gier! Sony zwiększa przestrzeń w chmurze

Po godzinie 15:40 dwóch naszych czytelników – dzięki Krystian i Paweł! – otrzymali identyczną wiadomość. Japońska korporacja zaprasza do testowania nowej wersji systemu PlayStation 4, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji o wprowadzonych zmianach.

Jeśli należycie do grona szczęśliwców – wskakujcie na e-mail i starajcie się zgarnąć kod. Niestety, nawet otrzymanie wiadomości nie daje Wam gwarancji, ponieważ jeden z naszych czytelników po próbie otrzymania klucza widzi komunikat o „wystarczającej liczbie chętnych”. Jest to naprawdę zaskakująca sytuacja, która pokazuje że Japończycy chcą testować nowości w bardzo zamkniętej grupie.

Na dodatkowe informacje musimy zaczekać, ale możecie mieć pewność, że gdy Sony przedstawi szczegóły firmware – wszystkie konkrety znajdziecie na naszej stronie.

PlayStation 4 Beta 6.50
 
Aktualizacja #1: Znamy szczegóły:
PlayStation 4 aktualizacja

Źródło: Informacja od czytelników

Tagi: Beta firmware playstation 4