Resident Evil 8 ma znajdować się we wczesnej produkcji. Pierwsze szczegóły

Plotka
4340V
Resident Evil 8 ma znajdować się we wczesnej produkcji. Pierwsze szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 31.01.2019, 12:17

Capcom nie ma specjalnego szczęścia do trzymania w tajemnicy informacji o swoich tajnych produkcjach. W ubiegłym roku otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące Resident Evil 2, a teraz to samo źródło wspomina o Resident Evil 8 i Resident Evil 3 Remake.

Resident Evil 2 cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, więc Capcom powinien z większą przyjemnością przeznaczać pieniądze na nowe gry. Ostatnia produkcja została doceniona, jednak prace nad kolejnymi projektami z tego uniwersum miały rozpocząć się już w ubiegłym roku.

Resident Evil 2 - recenzja gry. Crapy z drogi, bo hit idzie

Resident Evil 8 powstaje podobno od zakończenia prac nad Resident Evil 2. Gra według najnowszych przecieków zostanie powiązana z Resident Evil 7, ponieważ twórcy postanowili kontynuować temat biobroni. Akcja tytułu została podobno umiejscowiona na wyspie, gdzie właśnie powstawała potężna technologia, ale oczywiście sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Twórcy postanowili wykorzystać również kilka pomysłów, które były pierwotnie kreowane do Resident Evil 4 – między innymi przeciwnika nazwanego „Hook Mana” oraz halucynacje wpływające na bohatera (problem z orientacją i strzelaniem do prawdziwych oponentów). Mimo bardzo dobrych wyników Resident Evil 7, kontynuacja ma skorzystać z kamery, którą znamy z nowego Resident Evil 2.

Aktualnie trwają dyskusje, czy Resident Evil 8 ma otrzymać pełną cyfrę w nazwie, ponieważ mocne nawiązania do Resident Evil 7 mogą sprawić, że w ostateczności deweloperzy zdecydują się na ukazanie spin-offu. Tytuł trafi na rynek jeszcze przed odświeżonym Resident Evil 3 – choć w przypadku odpicowanej historii informator nie posiada ostatecznych szczegółów.

Warto jednocześnie podkreślić, że z tego samego źródła otrzymaliśmy szczegóły dotyczące Resident Evil 2 – między innymi postawienie na inną kamerę, wrzucenie do gry nowe miejscówki, czy też odświeżone umiejscowienie potworów.

Pokaz wspomnianych elementów (w tym Hook Mana) zobaczycie poniżej:

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-8-in-early-development-resident-evil-3-remake-being-considered-by-capcom-rumour

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych