SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 10:52
Shenmue 3 materiał z prac nad angielskim dubbingiem
478V

Shenmue 3. Materiał z prac nad angielskim dubbingiem

YS Net przypomina o Shenmue 3. Produkcja nadal powstaje i autorzy kontynuują prace nad przygotowaniem angielskiego dubbingu. W głównych rolach usłyszymy Corey'ego Marshalla oraz Briannę Knickerbocker.

Prace nad angielskimi głosami Shenmue 3 rozpoczęły się już w ubiegłym roku, ale deweloperzy właśnie potwierdzili, że nagrali już około 70-80% wszystkich kwestii. Prace przebiegają bez jakichkolwiek problemu.

Shenmue 3 zebrało ponad 7 mln dolarów. Twórcy zakończyli akcję crowdfundingową

W buty głównego bohatera powróci Corey Marshall – to właśnie on wcielił się w protagonistę poprzednich części i autorzy od początku wiedzieli, że chcą z nim ponownie pracować. Natomiast ukochaną Ryo została Brianna Knickerbocker i w tym wypadku przesłuchano wiele aktorek, jednak zdecydowano się postawić na doświadczenie – kobieta wzięła udział w wielu grach.

Japończycy jednocześnie potwierdzili, że w 2019 roku zajmą się promocją gry. Studio przygotowało wiele informacji, którymi będzie się dzielić i już wkrótce rozpocznie się kampania mająca na celu odpowiednie przedstawienie Shenmue 3. Poniżej możecie zapoznać się z krótkim materiałem z prac nad głosami. 

Warto na pewno wspomnieć, że Shenmue 3 będzie dłuższe od poprzedników. Twórcy zapewnią nam wiele nowych elementów, a podczas rozgrywki zapoznamy się z wieloma zadaniami pobocznymi. 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3/posts/2398771

Tagi: Deep Silver dubbing Shenmue III YS Net