Krzysztof Grabarczyk Krzysztof Grabarczyk 08.01.2012 19:49
Tomb Raider jednak w 2013 roku?
1065V

Tomb Raider jednak w 2013 roku?

Zupełnie nowe oblicze Tomb Raider zapowiada się niezwykle obiecująco. Według oficjalnych informacji, gra pojawi się w sklepach pod koniec roku. Serwis GamesTrend dotarł do "wiarygodnych" źródeł, według których produkcja Crystal Dynamics zaliczy obsuw.

xxxxx

 

Jak zwykle nie wiadomo od kogo dokladnie pochodzą te doniesienia. Zgodnie z tym co podaje serwis, opóźnienie premiery gry wynika z konieczności dopieszczenia wszystkich elementów projektu. Autorski silnik wymaga bardzo dużo pracy ze strony studia, więc całkiem możliwe, iż gra nie zostanie ukończona do końca roku. Istnieją spore szanse, że nowe wcielenie pani archeolog okaże się najdłużej powstająca odsłoną w historii uniwersum. 

 

 

Rzecz jasna, nie należy tego traktować zbyt poważnie, ponieważ te doniesienia póki co nie mają oficjalnego potwierdzenia a i sam portal wydaje się być mało wiarygodny. Z drugiej strony, Psyko pisał o zupełnie nowym IP szykowanym przez developera. Być może ma to wpływ na postęp prac nad Tomb Raider. Czekamy na oficjalne stanowisko wydawcy.

Tagi: Crystal Dynamics Tomb Raider