Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 13:56
American McGee  pracuje nad Alice Asylum Alicja w Krainie Czarów
1133V

Alicja w Krainie Czarów powróci. American McGee pracuje nad Alice: Asylum

Dobre wieści dla miłośników Alicji w Krainie Czarów. Potwierdziły się ubiegłoroczne plotki i American McGee pracuje nad zupełnie nową produkcją. Gra będzie prequelem do pierwszej części i pozwoli graczom zmierzyć się z problemami głównej bohaterki.

O powrocie Alicji słyszymy od ubiegłego roku. American McGee starał się ożywić serię i najwidoczniej deweloper odnalazł odpowiednie wsparcie, ponieważ na blogu gry pojawiła się bardzo pozytywna wiadomość.

Alice: Asylum trzecią częścią przygód Alicji z Krainy Czarów?

„American ciężko pracuje nad designem, grafikami i fabułą do następnego rozdziału przygód Alicji. Alice: Asylum zaprezentuje historię sprzed American McGee's Alice, w której młoda Alicja zmierzy się z traumą związaną z utratą rodziny.”

Aktualnie nie możemy liczyć na więcej informacji. Twórca zajmuje się przygotowaniem gry, która trafi na wciąż nieokreślony platformy, jednak jest to mimo wszystko naprawdę dobra wiadomość, ponieważ w swoim czasie Alicja potrafiła oczarować.

Jeśli nie są Wam obce losy tego IP, to powinniście wskoczyć na blog i wykonać cztery kroki: zapisać się do newslettera, polubić kanały w social mediach oraz wesprzeć deweloperów wpłacając gotówkę na Patronie lub kupując gadżety.

Miejmy tylko nadzieję, że w ostateczności na rynku nie zadebiutuje mały potworek, który trafi na urządzenia mobilne.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2019/01/29/new-american-mcgee-alice-game-asylum/

Tagi: Alice alice asylum Alice: Asylum