Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 08:48
Inside Xbox data lutej imprezy Gry Xbox Game Pass
999V

Inside Xbox powraca. Microsoft zapowiada wydarzenie pełne gier i z ekskluzywnymi ogłoszeniami

Amerykanie potwierdzili ostatnie plotki dotyczące powrotu Inside Xbox. Na wydarzeniu zobaczymy wiele ciekawych produkcji, więc gracze mogą szykować się na konkrety dotyczące nadciągających hitów.

Microsoft rozpoczyna drugi sezon Inside Xbox. Pierwszy odcinek odbędzie się 5 lutego o godzinie 23:00 – na naszym portalu znajdziecie najważniejsze informacje z tej imprezy.

Games with Gold luty. Znamy pełną listę gier!

A czego możemy się spodziewać? Dokładnej prezentacji Crackdown 3. Tytuł trafi na rynek i do Xbox Game Pass już 15 lutego, więc Joseph Staten (dyrektor kreatywny) szczegółowo przedstawi między innymi kampanię. W tym dniu pojawią się również materiały dziennikarzy, którzy w poniedziałek pojawili się na zamkniętych pokazach pozycji.

Amerykanie przedstawią również szczegóły oraz rozgrywkę z The Division 2, Sea of Thieves, Astroneer, Journey to the Savage Planet, Metro Exodus, Mortal Kombat 11 oraz Jump Force – w tych dwóch ostatnich przypadkach możemy liczyć na ujawnienie nowych postaci. To oczywiście nie koniec ważnych wieści, ponieważ Amerykanie mają kilka „ekskluzywnych ogłoszeń”, które są przygotowane właśnie na Inside Xbox. W dodatku właśnie tego dnia powinniśmy poznać ofertę Xbox Game Pass na luty (lub dodatkowe gry), ponieważ usługa otrzyma swoje pięć minut na oczekiwanym show.

Microsoft podkreśla, że Inside Xbox będzie transmitowany na Mixerze, Twitchu, YouTubie, Facebooku, czy też Twitterze, ale firma zachęca do skorzystania z tej pierwszej propozycji. Na Mixerze znajdziecie ekskluzywne materiały zza kulis oraz darmowe przedmioty, które wykorzystacie w grach na Xboksie One oraz PC.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/01/29/inside-xbox-new-episode-2019/

Tagi: