SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 10:46
Wolverine może otrzymać własny serial Serial Disney Plotka
1462V

Wolverine może otrzymać serial. Marvel szuka odpowiedniego aktora

Hugh Jackman porzucił już strój Wolverine'a, ale Marvel nie zamierza zrezygnować z tego charyzmatycznego bohatera. Według najnowszych plotek korporacja rozważa przygotowanie serialu, który mógłby zachęcić fanów Logana do Disney+.

Disney+ zadebiutuje jeszcze w tym roku. Platforma streamingowa ma kusić do swojej oferty ekskluzywnymi produkcjami i na liście znajdą się między innymi seriale z uniwersów Gwiezdnych wojen oraz prezentujące losy superbohaterów Marvela.

Tomasz Bagiński wypowiedział się o castingu do Wiedźmina. Twórca jest pewny Geralta i Yennefer

Disney przejął 20th Century Fox i w rezultacie Marvel Cinematic Universe może zostać poszerzone o między innymi Fantastyczną Czwórkę oraz X-Menów. Wprowadzenie postaci do filmów nie będzie na pewno prostym zadaniem, jednak sytuację może wykorzystać Disney+.

Dziennikarze We Got This Covered otrzymali wiadomość od swojego zaufanego źródła – Marvel rozważa przygotowanie serialu o losach Wolverina. Redakcja wcześniej informowała o planach przygotowania różnych, odcinkowych produkcji prezentujących losy X-Menów dla Disney+.

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ informator jest pewny, że Marvel chce się całkowicie odciąć od znanych nam historii – serial Wolverine'a ma przedstawić zupełnie nową opowieść, która nie będzie powiązana z wcześniej wydanymi filmami. Ta decyzja może mieć jednocześnie drugie dno – nie możemy zapomnieć, że Huge Jackman nie chce już dłużej biegać w stroju Logana, więc firma musi szukać nowego aktora.

Już wcześniej bracia Russo wspominali, że dołączenie X-Menów do Marvel Cinematic Universe musi zostać powiązane z ponownym przedstawieniem postaci.

Źródło: https://wegotthiscovered.com/tv/marvel-might-planning-wolverine-series-disney-wont-star-hugh-jackman/

Tagi: Disney disney+ marvel serial wolverine x-men