Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2019 08:00
Anthem trwają prace nad nową zawartością
726V

Anthem może otrzymać PvP. BioWare już pracuje nad nową zawartością

BioWare zakończyło główne prace nad Anthem, więc deweloperzy mogą w spokoju rozwijać nową zawartość. Gra po premierze otrzyma między innymi nowych przeciwników, a studio może nawet przygotować tryb PvP.

Anthem ma zapewnić w dniu premiery zabawę na wiele godzin, ale tytuł będzie stale rozwijany i rozbudowywany. BioWare już od kilku tygodni pracuje nad zawartością, która trafi do gry po premierze.

Anthem - graliśmy w demo VIP. BioWare nie odrobiło zadania domowego

Scylla Costa rozmawiał z dziennikarzem MMOGames.com i producent Anthem potwierdził rozwój nowej zawartości:

„Po premierze nadejdzie sporo rzeczy. Mamy wiele różnych zespołów, które pracują nad nową zawartością już od kilku tygodni, więc możesz liczyć na różne elementy do personalizacji, stworzenia, a może nawet regiony do zbadania!”

Twórca podkreślił, że Anthem oferuje dynamiczny świat, w którym nawet pogoda zapewni inne wrażenia, ponieważ przykładowo deszcz pozwoli latać dłużej. Gracze skorzystają z energii elektrycznej, by zapewnić mocniejsze efekty, więc aura odegra w tytule BioWare bardzo istotne znaczenie.

Na wydarzenia wpłynie również pora dnia – przykładowo w nocy niektóre bestie będą silniejsze, a za dnia możemy nie natrafiać na inne okazy. Aktualnie produkcja będzie nakierowana na rozgrywkę PvE, ale autorzy nie wykluczają stworzenia rywalizacji PvP:

„Tryb PvP nie jest dostępny od premiery, ale będzie zależał od opinii, które otrzymamy od graczy.”

Jak myślicie – PvP w Anthem odniosłoby sukces?

Źródło: https://wccftech.com/bioware-new-region-anthem-pvp-feedback/

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts