Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.01.2019 17:18
Darmowe DLC do Resident Evil 2 już w lutym
2818V

Darmowe DLC do Resident Evil 2 już w lutym

Resident Evil 2 obiecane miało darmowe DLC po premierze. Niektórzy spodziewali się, że Capcom nie będzie się starał w tym temacie. Deweloperzy jednak postanowili nas miło zaskoczyć.

Świetne przyjęcie Resident Evil 2 przez graczy i recenzentów powinno przełożyć się na dobrą sprzedaż samej gry. Capcom wie też, że w dzisiejszych czasach trzeba spierać grę po premierze. Dlatego dostaniemy darmowe DLC.

Resident Evil 2 z fantastycznym wynikiem na premierę. Wyspiarze docenili horror

The Ghost Story zapowiedziano chwilę przed premierą, nie zdradzając nam czym dodatek będzie. Dzisiaj ujawniono pierwsze detale oraz datę wydania DLC. Dodatek, który będzie darmowy dla wszystkich, opowie nam trzy dodatkowe historie osób, które z Raccoon City nie uciekły.

W trzech scenariuszach, dowiemy się co stało córce burmistrza Raccoon City, poznamy lepiej tragiczną historię Roberta Kendo, a także ostatnie chwile żołnierza Umbrelli, który nie miał tyle szczęścia co Grim Reaper a.k.a Hunk.

DLC zaplanowano na 15 lutego, macie więc trzy tygodnie by delektować się fabuła Resident Evil 2, by później poznać dodatkowe wątki fabularne.

Tagi: Capcom dlc pc PlayStation 4 Resident Evil 2 Resident Evil 2 (2019) xbox one