Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 09:04
Wiedźmin RPG starter do pobrania za darmo
7130V

Wiedźmin RPG za darmo! Pobierajcie starter oczekiwanej gry

Polski wydawca Wiedźmina RPG ma dla wszystkich graczy wyjątkowy prezent. Copernicus Corporation zajmuje się przetłumaczeniem produkcji R.Talsorian Games i dzisiaj mamy okazję pobrać za darmo cały starter.

Wiedźmin RPG to gra autorstwa R. Talsorian Games. Doświadczona firma podpisała umowę z CD Projektem, na mocy której powstał papierowy RPG. Tytuł w ubiegłym roku trafił do rąk graczy z Ameryki, ale jednocześnie Copernicus Corporation potwierdziło prace nad przygotowaniem tłumaczenia.

Wiedźmin RPG bez tajemnic. Unboxing oczekiwanej gry

Wydawca potrzebuje kilku miesięcy na przetłumaczenie całości – Copernicus Corporation zamierza wydać książkę „nie później niż 12 miesięcy od ukazania się oryginału”, ale najwidoczniej prace nad całością zmierzają w dobrym kierunku.

Twórcy polskiego wydania opublikowali za darmo cały starter – to 47 stron zapełnionych treścią, w której znajdziecie wprowadzenie, informacje o świecie, zasadach, zdolnościach postaci, testach, walce, akcji, typach akcji, pojedynkach (atak, obrona, obrażenia, trafienia krytyczne), leczeniu, konflikcie społecznym, ekwipunku, czy też konkretne szczegóły tworzenia postaci. W tym ostatnim punkcie znajdziecie blisko 20 stron o profesjach, rasach, tabele pochodzenia, tabele życia, szczęściu i nieszczęściu, sojusznikach i wrogach, pochodzeniu wiedźmina, czy też życiu wiedźmina.

Oczywiście w ostatecznym rozrachunku całość będzie znacznie większa, jednak otrzymaliśmy starter, który w świetny sposób wprowadzi chętnych do świata. Jest to na pewno świetna zachęta do graczy wyczekujących na pełne wydanie.

Starter Wiedźmin RPG pobierzecie w tym miejscu.

Źródło: Copernicus Corporation

Tagi: CD Projekt Copernicus Corporation R.Talsorian Games Wiedzmin wiedźmin rpg