Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2018 14:44
Wiedźmin RPG bez tajemnic. Unboxing oczekiwanej gry
1523V

Wiedźmin RPG bez tajemnic. Unboxing oczekiwanej gry

CD Projekt RED skupia się teraz nad wielką opowieścią w uniwersum Cyberpunk, ale deweloperzy zadbali o umowę z R. Talsorian Games, na mocy której powstała kolejna produkcja w świecie Andrzeja Sapkowskiego. „Papierowy RPG” trafił do pierwszych fanów, więc możemy spojrzeć na pełną prezentację

R. Talsorian Games podpisało umowę z CD Projekt RED na przygotowanie „papierowego RPG-a” i z produkcją mogą zapoznawać się gracze z Ameryki. Tytuł jest dostępny za około 180 złotych, jednak gracze z Polski wciąż muszą czekać na przygotowanie tłumaczenia.

Z przygodą zapoznali się już specjaliści z Copernicus Corporation, którzy odpowiadają za polskie wydanie i specjalne wydanie gry powinno trafić na rynek w przeciągu najbliższego roku, ale trudno tak naprawdę określić, ile miesięcy przyjdzie nam czekać na finalne wydanie.

Mimo to możemy dzisiaj spojrzeć na pełną prezentację amerykańskiego wydania – akurat w tym wypadku zdecydowano się na twardą oprawę, a na kolejnych stronach grubego podręcznika poznamy wszystkie informacje dotyczące czterech grywalnych ras (ludzie, elfy, krasnoludy, wiedźmini) oraz dziewięciu klas (bard, rzemieślnik, przestępca, lekarz, mag, dzierżawca, kupiec, kapłan, wiedźmin). Twórcy oferują również kompletne szczegóły świata, bestii, czy też zdolności. 

Pewną ciekawostką jest wykorzystanie zdjęć z gry CD Projekt RED, ale w sumie mogliśmy się tego spodziewać, bo nawet na okładce znalazł się wizerunek łowcy potworów, którego pewnie kojarzycie z gry warszawskiego studia.

Dokładne informacje dotyczące Wiedźmina RPG znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Copernicus Corporation

Tagi: Copernicus Corporation unboxing wiedźmin rpg

Nie przegap