Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 08:18
Spider-Man 2 od Insomniac Games tajny projekt
3255V

Spider-Man 2 ma znajdować się w produkcji. Insomniac Games pracuje nad tajnym projektem

Insomniac Games rozpoczęło przygotowanie nowej produkcji i wystarczyła jedna wiadomość dyrektora kreatywnego Spider-Mana, by gracze z całego świata wykrzyknęli „kontynuacja!”. Twórcy na pewno stoją przed bardzo trudnym zadaniem.

Insomniac Games zostało założone w 1994 roku i deweloperzy przygotowali kilka naprawdę wyjątkowych gier. Ostatnim hitem jest Spider-Man, który pod względem osiągniętych wyników jest bez wątpienia największym sukcesem studia.

Spider-Man: Daleko od domu na zwiastunie!

Twórcy wciąż nie potwierdzili swoich kolejnych planów, ale przygotowanie kolejnej przygody Petera Parkera wydaje się pewniakiem – autorzy posiadają wszystkie niezbędne elementy, by zaoferować wyjątkowy świat, a gracze, po sukcesie pierwszej części, na pewno chętnie sięgną po drugą produkcję.

To właśnie społeczność fanów wywołała do tablicy temat Spider-Mana 2 – Bryan Intihar wspomniał na Twitterze, jak bardzo stresujące jest dzielenie się pierwszym szkicem fabuły nowego projektu i to wystarczyło.

„Niewiele rzeczy jest bardziej stresujące, niż dzielenie się swoim pierwszym szkicem nowej historii z innymi.”

Bryan Intihar był między innymi producentem Sunset Overdrive, ale do jego największych sukcesów można zaliczyć właśnie Spider-Mana. To on był dyrektorem kreatywnym, podejmował najważniejsze decyzje i deweloper rozpoczął prace nad nowym tytułem.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na potwierdzenie szczegółów. Jedno jest pewne – Insomniac Games rozpoczęło przygotowanie kolejnej gry, a oczekiwania graczy po fantastycznym Spider-Manie będą na pewno bardzo wygórowane. Twórcy stoją przed bardzo trudnym zadaniem.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-spider-man-2-possibly-being-teased-by-creative-director

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)