The Last of Us Part 2 jednak w 2019 roku? Gra ma zadebiutować „wkrótce”

Plotka
4272V
The Last of Us Part 2 jednak w 2019 roku? Gra ma zadebiutować „wkrótce”
Wojciech Gruszczyk | 28.01.2019, 07:00

Sony powinno w niedalekiej przyszłości przedstawić plany dotyczące kolejnych hitów zmierzających na PlayStation 4. Firma wciąż nie komentuje plotek, ale Gustavo Santaolalla jest przekonany, że już wkrótce zagramy w The Last of Us Part 2.

W Sieci nie milkną plotki dotyczące premiery The Last of Us Part 2. Była redaktorka IGN jest przekonana, że gra trafi na półki sklepowe w przeciągu następnych 11 miesięcy, ale Naughty Dog wciąż poszukuje pracowników, którzy będą rozwijać oczekiwaną historię.

The Last of Us Part 2 to nadal odległy temat? Naughty Dog szuka projektantów

Premiera The Last of Us 2 niebawem

Niespodziewanie w temacie produkcji wypowiedział się Gustavo Santaolalla. Kompozytor po zakończonym koncercie w Kuwejcie odpowiadał na pytania fanów i jeden z graczy zapytał o The Last of Us Part 2 – mężczyzna miał już okazję „trochę” zagrać w produkcję i jego zdaniem premiera odbędzie się „wkrótce”.

Nie jest to oczywiście jakiekolwiek zapewnienie, ale nie możemy zapomnieć, że akurat argentyński muzyk miał okazję pracować nad muzyką dla obu części, a Naughty Dog chętnie promuje twórczość artysty.

W zasadzie premiera w 2019 roku wydaje się bardzo sensowna z prostego powodu – coraz częściej słyszymy o nowej generacji, która ma podobno nadejść w 2020 roku, więc w tej okolicy jednym z głównych tematów będą właśnie nowe sprzęty, a możemy spodziewać się, że Sony będzie chciało zaoferować The Last of Us Part 2 jeszcze na PlayStation 4 – trudno zrezygnować z takiej bazy użytkowników. W dodatku zawsze istnieje możliwość późniejszego przerzucenia tytułu na PlayStation 5.

Są to oczywiście tylko hipotezy, lecz Sony powinno wkrótce odkryć wszystkie karty – w końcu firma nie przyjedzie na E3, a ma w zanadrzu jeszcze kilka dużych tytułów, które mają trafić na rynek w kolejnych miesiącach.

The Last of Us 2 gameplay

Źródło: https://gamingbolt.com/the-last-of-us-part-2-composer-says-its-coming-very-soon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych