Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 21:15
Terminator 6 materiał z planu
2302V

Terminator 6 coraz bliżej. Aktorzy pokazują wideo z planu

Nadal nie znamy ostatecznej nazwy nowego „Terminatora”, ale możecie mieć pewność, że Arnold Schwarzenegger nie może się nudzić. W Sieci pojawił się materiał wideo z nowej opowieści, która trafi do kin jeszcze w tym roku.

Terminator 6” wskoczy na wielki ekran 1 listopada. Reżyserem produkcji został Tim Miller, który miał okazję przygotować między innymi „Deadpoola”. Mężczyzna współpracował z Davidem Ellisonem („Mission: Impossible – Fallout”, „Life”, „World War Z”) oraz Jamesem Cameronem (seria „Terminator”, „Aliens ”, „Avatar”) nad przygotowaniem historii.

Punisher 2 z gorszym wynikiem od pierwszego sezonu

Twórcy postawili na bezpośrednią kontynuację „Terminator 2: Dzień sądu” i jednocześnie wrzucili do kosza wszystkie pozostałe produkcje – w tym serial „Terminator: Kroniki Sary Connor”. Podobno tylko w taki sposób udało się zaprezentować historię na odpowiednim poziomie.

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu informacji zdradzających wydarzenia, jednak w końcu możemy spojrzeć na materiał z planu. W filmie zobaczymy wiele gwiazd: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes oraz Diego Boneta – twórcy zdecydowali się połączyć stare (doświadczone) wygi z młodymi aktorami.

Warto jednocześnie podkreślić, że „Terminator 6” to początek zupełnie nowej trylogii – to właśnie z tego powodu zdecydowano się porzucić część opowieści.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film terminator terminator 6

Nie przegap