Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 19:06
Punisher 2 gorsze wyniki od 1 sezonu
2203V

Punisher 2 z gorszym wynikiem od pierwszego sezonu

Drugi sezon „Punishera” nie cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem i nie jest to dobra wiadomość dla widzów, którzy wierzą w rozwój kolejnej historii Franka. Produkcja może podzielić losy innych superbohaterów Marvela rozwijanych przez Netflix.

Netflix nie często publikuje oficjalne dane dotyczące oglądalności swoich produkcji, jednak w Ameryce nie brakuje firm, które chętnie sprawdzają rezultaty wygenerowane przez nowe produkcje. Analitycy z Jumpshot zajęli się badaniem „Punishera”.

Punisher, sezon 2 – recenzja serialu. Punish him

Specjaliści nie mają dobrych informacji – chociaż pierwszy sezon „Punishera” został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i cieszył się fantastycznym zainteresowaniem, to kontynuacja osiągnęła w premierowym weekendzie 40% gorszy rezultat. Nie są to oczywiście ostateczne wyniki Franka Castle'a, jednak warto zwrócić uwagę, że drugi sezon „Punishera” zgarnął dobre oceny, więc Netflix mógł oczekiwać świetnego zainteresowania produkcją.

Jumpshot przedstawiło również spadki innych seriali Marvela – kontynuacje „Luke'a Cage'a” i „Iron Fista” osiągnęły gorsze wyniki o 69%, a „Daredevil” (z drugiego na trzeci sezon) uzyskał gorszy rezultat o 61%. Warto podkreślić, że wszystkie wymienione produkcje nie będą już rozwijane przez Netflix.

Aktualnie nie poznaliśmy losów „Punishera”, jednak możemy się spodziewać, że także i Frank będzie musiał zaczekać na lepsze czasy – gdy już Marvel będzie mógł pracować nad rozwojem tego bohatera.

Źródło: https://heroichollywood.com/punisher-viewership-season-2/

Tagi: netflix punisher serial