Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 18:39
RDO darmowe sztabki złota
1682V

Darmowe sztabki złota w Red Dead Online. Rockstar poprawia Battle Royale

Rockstar nadal pracuje nad Red Dead Online. Twórcy wdrożyli na serwery nową aktualizację, a jednocześnie zdecydowali się nagrodzić aktywnych graczy. Zainteresowani zgarną sztabki złota.

Red Dead Online wciąż znajduje się w fazie testów. Tryb sieciowy do Red Dead Redemption 2 jest dostępny dla graczy, którzy kupili produkcję Rockstar za darmo, ale autorzy wciąż podkreślają, że nadal pracują nad ogólnymi wrażeniami i w rezultacie podczas rozgrywki można natrafić na błędy.

Sony zakłada nowe studio, które pracuje nad grą dla PlayStation 5. W zespole animator Red Dead Redemption 2

Rockstar właśnie zapowiedziało wprowadzenie na serwery nowej aktualizacji. Z tej okazji wszyscy gracze mogą zgarnąć pięć sztabek złota – z promocji skorzystają zainteresowani, którzy zalogują się do Red Dead Online od dzisiaj do niedzieli. Prezent zostanie dostarczony do wtorku.

Twórcy w ostatnim czasie zajęli się usprawnieniem nowego Battle Royale – programiści dostrzegli problem z matchmakingiem w zmaganiach Gun Rush, więc zdecydowano się wprowadzić pewne usprawnienia, dzięki którym teraz mamy szybciej znajdować chętnych do gry. Autorzy jednocześnie pracują nad większym patchem,

Do Red Dead Online nadciąga aktualizacja, która zajmie się poprawkami, zmianami oraz znaczącym ulepszeniem produkcji – studio korzysta w tym wypadku z opinii społeczności, więc jeszcze raz Rockstar zaprasza chętnych do wypowiadania się na temat trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2 na stronie gry.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/60828/Red-Dead-Online-Beta-Update-Jan-25-2019

Tagi: Red Dead Online red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two