Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 17:30
Anthem znamy mapę
1584V

Mapa Anthem ułożona przez gracza. Demo dostępne

BioWare wciąż nie zaprezentowało ostatecznej mapy Anthem, ale firma bardzo często przedstawia produkcję, więc sytuację postanowił wykorzystać jeden z graczy. Zainteresowany wykorzystał przedstawione materiały, by zaprezentować cały świat.

Już wkrótce poznamy dokładne plany dotyczące popremierowego rozwoju Anthem, ale oczywiście wszyscy gracze oczekują, że już od dnia premiery otrzymamy wielki świat przepełniony najróżniejszą zawartością. BioWare aktualnie nie precyzuje dostępnych atrakcji.

Anthem na dynamicznej rozgrywce. Przygotowanie do bety

Sytuację postanowił zbadać jeden z graczy. SkrillRKnight połączył już wcześniej przedstawione fragmenty świata i jego zdaniem mapa Anthem nie jest już dla nas tajemnicą. To oczywiście są tereny na „powierzchni”, ponieważ w grze nie zabraknie podziemnych lokacji. Zdaniem zainteresowanego przelecenie z jednego końca na drugi zajmie javelinom około 4 minuty.

Nie są to oczywiście oficjalne i ostateczne dane – na te musimy zaczekać do publikacji BioWare – jednak już teraz bez problemu możemy zapoznać się z Anthem. Demo jest dostępne dla preorderowców na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Wycięty fragment pozwoli nam wskoczyć w postać na dziesiątym poziomie doświadczenia z wybranym wyposażeniem oraz bronią. W trakcie zabawy zbadamy Fort Tarsis, a następnie wyruszymy na kilka misji fabularnych. Autorzy pozwolą nam również odkrywać świat w poszukiwaniu materiałów, miejscówek i sekretów w trybie swobodnej eksploracji.

Wszystkie aktywności w demie możemy wykonać w trzyosobowych zespołach, ale BioWare podkreśla, że jest to wyłącznie opcja.

Anthem Mapa świata

Źródło: https://wccftech.com/anthem-open-world-map/

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts