Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 21:30
Anthem na rozgrywce z wersji beta
1146V

Anthem na dynamicznej rozgrywce. Przygotowanie do bety

Już wkrótce wielu graczy zapozna się z Anthem. Nowa marka BioWare będzie sprawdzana podczas zamkniętych testów i z tej okazji możemy spojrzeć na materiały prezentujące czystą rozgrywkę. Zobaczcie zawartość przygotowaną przez twórców Mass Effecta.

W Sieci pojawiają się kolejne opinie dotyczące Anthem – BioWare podobno nie zawiodło swoich oddanych wyznawców, ponieważ już pierwsze trzy misje zaoferowane przez deweloperów pokazują, że w nowym IP nie zabraknie mocnej i ciekawej historii. Autorzy oferują świetne przerywniki filmowe, które pozwalają w łatwy sposób wczuć się w wykreowany świat.

Anthem - wszystko co musisz wiedzieć o wersji demo

Gameplay oczywiście nie zaskakuje, ponieważ podczas zabawy eksplorujemy kolejne lokacje, walczymy z następnymi przeciwnikami, jednak samo poruszanie się javelinem jest podobno bardzo przyjemne. Choć trzeba podkreślić, że do maszyny trzeba odpowiednio podejść, by móc wykorzystać jej wszystkie atuty.

W głównej mierze Anthem to strzelanie, jednak autorzy nie zapomnieli ubrać całości w fabułę, która jest dostarczona w bardzo przyjemny sposób. W Sieci nie brakuje opinii, według których BioWare stworzyło naprawdę intrygujące uniwersum.

Oczywiście już jutro Anthem będzie dostępne dla pierwszych chętnych – wystarczy złożyć zamówienie przedpremierowe na grę lub zgarnąć kod od znajomego (każdy może zaprosić do zabawy trzech przyjaciół). Otwarta beta rozpocznie się 1 lutego.

Zamierzacie sprawdzić Anthem?

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts