Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 11:29
LEGO Przygoda 2 Gra Figurka LEGO
1404V

LEGO Przygoda 2 trafi do Polski w wersji z minifigurką LEGO

Wierni wyznawcy produkcji brytyjskiego TT Games mogą szykować się na ciekawy zestaw. Do Polski zawędruje specjalne wydanie gry LEGO Przygoda 2, w której zainteresowani otrzymają figurkę Emmeta.

TT Games nie potwierdziło swoich planów na drugą połowę 2019 roku. Już wkrótce zagramy w LEGO Przygoda 2 - Gra wideo, ale wciąż musimy czekać na konkretne informacje dotyczące kolejnych produkcji przygotowywanych przez Brytyjczyków.

LEGO God of War. Fanowska diorama wygląda niesamowicie

Firma Cenega właśnie potwierdziła przygotowanie specjalnego wydania LEGO Przygoda 2 – gracze mogą zdecydować się na limitowaną edycję z minifigurką LEGO. Całość jest oczywiście inspirowana nadciągającą produkcją oraz grą, a zainteresowani postawią na półkach bohatera z... Portalem/drzwiami?

Zestaw powinien zainteresować szczególnie kolekcjonerów małych bohaterów LEGO, jednak aktualnie nie poznaliśmy ostatecznej ceny gry z klockami. Edycja z minifigurką LEGO „Emmet wśród gwiazd” będzie dostępna wyłącznie w sieci sklepów Media Expert – oczywiście w sprzedaży będzie również dostępna edycja podstawowa.

LEGO Przygoda 2 - Gra wideo zadebiutuje w specjalnym wydaniu 1 marca, a film w reżyserii Mike'a Mitchella zawędruje na wielki ekran już 8 lutego.

LEGO Przygoda 2 trafi do Polski w wersji z minifigurką LEGO

Tagi: LEGO Przygoda 2 TT Games Warner Bros.