Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 22:30
Alien Blackout Zwiastun i rozgrywka z opiniami
2007V

Alien Blackout na zwiastunie i rozgrywce. Ksenomorf szuka ofiar

Najnowsza produkcja FoxNext Games jest już dostępna na urządzeniach mobilnych. Gracze mogą zapoznać się z fragmentami rozgrywki lub spojrzeć na najnowszy zwiastun. Alien Blackout o dziwo zbiera pozytywne komentarze.

Alien Blackout jest dostępny na App Store i Google Play. Grę możecie kupić za 23,99 zł i z tej okazji deweloperzy opublikowali zwiastun zapowiadający wydarzenia.

Alien otrzyma dużą grę AAA. Powstaje shooter MMO na konsole i PC

Alien Blackout nie jest niestety pełnoprawną kontynuacją Alien: Isolation, jednak gra w pewien sposób korzysta z elementów znanych z cenionego pierwowzoru. Główną bohaterką ponownie jest Amanda Ripley, która teraz nie ma bezpośredniego kontaktu z obcym, a pomaga swojej ekipie w bezpiecznym poruszaniu się po stacji kosmicznej – dzięki kamerom i czujnikom ruchu otrzymujemy informacje o losach osób, których musimy uchronić przed niebezpieczeństwem. Podczas rozgrywki wydajemy polecenia – ich zadaniem jest naprawienie statku, jednak cały czas musimy zwracać uwagę na buszującego po lokacjach obcego. Pewną dodatkową niedogodnością jest ograniczone zasilanie, ponieważ każdą misję musimy wykonać w maksymalnie osiem minut.

Choć zapowiedź Alien Blackout wywołała bardzo mieszane opinie, to jednak produkcja jest podobno dość przyjemna – twórcy od początku rozkładają przed nami wszystkie karty, więc brakuje od pewnego momentu zaskoczenia, jednak wielu graczy uważa, że spodziewali się czegoś znacznie gorszego.

To na pewno nie jest najlepsza gra z serii, jednak sympatycy marki mają podobno dobrze się bawić. Dziennikarze podkreślają, że w tym wypadku otrzymujemy pełną historię – bez jakichkolwiek DLC oraz mikrotransakcji.

Poniżej możecie spojrzeć na zwiastun oraz gameplay:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Alien: Blackout FoxNext Games gameplay zwiastun

Nie przegap