Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.01.2019 10:30
Anthem - wszystko co musisz wiedzieć o wersji demo
1953V

Anthem - wszystko co musisz wiedzieć o wersji demo

Premiera Anthem już za miesiąc. Nową grę Bioware będziemy mieli okazję sprawdzić jednak dwukrotnie w ciągu najbliższych dni. Co musimy wiedzieć o demie Anthem?

Anthem jest zupełnie nową marką studia Bioware, mierzącą w kierunku gier tzw. GAAS, czyli gry jako usługa, ciągle rozwijana po premierze, dodająca nową zawartość w darmowych aktualizacjach. Główną konkurencją dla produkcji EA będzie Destiny 2 i Warframe.

Demo Anthem będzie znacząco różnić się od pełnej wersji

By przekonać nas do gry, Electronic Arts i Bioware przygotowali dwie wersje demonstracyjne, dostępne w różnych terminach.

Specjalne demo VIP Anthem

Dostępne będzie w dniach 25-27 stycznia, wyłącznie dla osób, które złożyły przedpremierowe zamówienie na grę, na jednej z trzech platform - PC, PS4 lub Xbox One.

Demo wprowadzi nas do świata gry, pozwalając wybrać jedną klasę - Łowcę, oraz jednego Javelina.

Demo możemy pobrać już teraz i poczekać na uruchomienie serwerów. Demo dostępne jest na:

Otwarte demo Anthem

W dniach 1-3 luty tego roku, każdy będzie mógł zagrać w demo Anthem. Nie będzie żadnych wymagań odnośnie dostępu, wystarczy pobrać klienta na dysk konsoli/PC i cieszyć się grą.

Demo Anthem będzie takie samo w wersji VIP i otwartej, ale znacząco będzie różnić się względem pełnej wersji. Bioware zaznaczyło, że możemy spodziewać się zupełnie innego balansu gry oraz ekonomii. Dodatkowo, w demie zaczniemy w środku gry, pomijając samouczki. Pełna wersja będzie także pozbawiona sporej liczby błędów, które studio poprawia non stop.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts PC playstation 4 xbox one

Nie przegap