Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 22:00
Odwróceni 2 Zwiastun i przedstawiona data premiery
1482V

Odwróceni 2 na zwiastunie. TVN podał datę premiery

TVN potwierdził wszystkie szczegóły serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Pierwszy odcinek oczekiwanego serialu zobaczymy już w lutym, a dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun. W rolach głównych ponownie wystąpią Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski.

Odwróceni. Ojcowie i córki” to bezpośrednia kontynuacja „Odwróconych”, czyli serialu emitowanego przez TVN od 16 marca 2007 do 8 czerwca 2007 roku. Stacja skupiła się na zaprezentowaniu metod działania polskiej przestępczości zorganizowanej – twórcy w tym wypadku bazowali na prawdziwych zdarzeniach.

The Umbrella Academy na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje superbohaterów

TVN ogłosił konkretne szczegóły dotyczące powrotu gangsterów. Pierwszy odcinek „Odwróceni. Ojcowie i córki” zobaczymy już 18 lutego (21:30), a wydarzenia serialu zostały umiejscowione kilkanaście lat po pierwszej części.

Teraz Blacha jest biznesmenem, świadkiem koronnym, a nawet celebrytą, który w kolejnych książkach chętnie przedstawia kulisy mafii, a Sikora trafił na emeryturę. Mężczyźni nie mają ze sobą kontaktu, jednak ich losy ponownie zostaną połączone – córka Sikory jest teraz policjantką w Komendzie Stołecznej, a córka Blachy właśnie skończyła prawo z wyróżnieniem.

„Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory – Lidka – razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz – emeryt Paweł Sikora i gangster – literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka – lęku o własne dzieci.”

TVN obiecuje, że „rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.”. Warto podkreślić, że w akcję zostaną wplątani „Pruszkowscy” gangsterzy, którzy wyszli na wolność.

Zwiastun „Odwróceni. Ojcowie i córki” zobaczycie TUTAJ.

Obsada: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.

Źródło: https://www.tvn.pl/seriale/odwroceni-ojcowie-i-corki,53,pc/aktualnosci,3654/odwroceni-ojcowie-i-corki-juz-od-18-lutego-ramowka-tvn-wiosna-2019,283153,n.html

Tagi: odwróceni odwróceni 2 serial Trailer TVN zwiastun