Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 19:04
The Division 2 współraca z corsair
1123V

The Division 2 zostanie rozświetlone przez CORSAIR. Wielka współpraca z Ubisoftem

CORSAIR pozyskał kolejnego cennego partnera. Firma zajmie się „rozświetleniem Strefy Mroku” w The Division 2, więc gracze na PC korzystający z rozwiązań amerykańskiej korporacji mogą liczyć na kilka przyjemnych efektów.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Na produkcję czekają nie tylko gracze z całego świata, ponieważ kolejne firmy chętnie nawiązują współpracę z Ubisoftem, dzięki której korporacje mogą zainteresować swoimi produktami fanów wielkiego IP.

Wiadomo ile potrzeba czasu na ukończenie kampanii w Tom Clancy's The Division 2

Ubisoft nawiązał współpracę z CORSAIR, na mocy której ta druga firma wykorzysta swoje podświetlenie do zwiększenia immersji graczy podczas rozgrywki w The Division 2. Użytkownicy komputerów PC będą mogli wzmocnić swoje wrażenia z rozgrywki i w pełni wniknąć w jej świat dzięki efektom świetlnym emitowanym w czasie rzeczywistym. Pomogą w tym wszystkie kompatybilne podzespoły oraz urządzenia peryferyjne CORSAIR wyposażone w LED RGB i sterowane przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE.

Warto podkreślić, że CORSAIR i Ubisoft współpracowały już nad integracją podświetlenia iCUE w grze Far Cry 5 wydanej w 2018 roku – już efekty w ubiegłorocznym tytule zostały dobrze przyjęte przez graczy, więc firmy postanowiły upiększyć doświadczenie fanów The Division. Jednocześnie CORSAIR zapowiada nowy poziom wrażeń:

„Firmy raz jeszcze postanowiły wprowadzić ten niespotykany wcześniej poziom immersji w Tom Clancy’s The Division 2. Funkcja synchronizacji podświetlenia w iCUE osiąga nowy poziom w zintegrowanej grze. Akcja nie zatrzymuje się na ekranie, lecz obejmuje cały zestaw komputerowy, który staje się jej przedłużeniem. Podświetlenie komputera umożliwia błyskawiczne przekazywanie informacji wpływających na tok rozgrywki, a interakcja ze światem tytułu staje się bardziej wciągająca. Części komputerowe zabłysną na czerwono, kiedy wrogowie namierzą gracza, jasno migające światło pomarańczowe otoczy użytkownika w pobliżu płomieni, a kolory będą się zmieniać w czasie rzeczywistym odpowiednio do pogody i pory dnia.”

Oprogramowanie CORSAIR iCUE łączy i synchronizuje przy użyciu jednego interfejsu wszystkie kompatybilne produkty CORSAIR RGB: od pamięci DRAM, chłodzenia wodnego typu All in One, obudowy, pasków LED oraz wentylatorów po klawiaturę, podkładkę i mysz. W rezultacie gracze mogą liczyć na połączone podświetlenie, które oferuje odpowiednie efekty.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Corsair Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive