Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 22:50
Sam Lake o Death Stranding
3625V

Death Stranding „przekroczy granice”. Sam Lake z Remedy pod wrażeniem gry

Hideo Kojima w ostatnich dniach chętnie odwiedza zaprzyjaźnione studia. Twórca pojawił się nawet w Remedy Entertainment, którego dyrektor kreatywny miał okazję spojrzeć na Death Stranding. Lake jest pod wrażeniem gry.

W ubiegłym tygodniu na Twitterze pojawiła się ciekawa informacja – Remedy Entertainment szukało Hideo Kojimy, który akurat przebywał w Finlandii. Deweloper znalazł czas i pojawił się w zespole, które aktualnie pracuje nad Control.

Death Stranding ma zadebiutować w 2019 roku. Kanadyjczycy zbierają zamówienia

Spotkanie postanowił podsumować Sam Lake, który opublikował na Twitterze poniższą wiadomość – dyrektor kreatywny Remedy Entertainment nie ukrywał podziwu nad Japończykiem, a jednocześnie wspomniał o samym Death Stranding.

Lake dodał, że Death Stranding „przekroczy granice” - możemy w tej sytuacji podejrzewać, że mężczyzna zobaczył to samo demo, które wcześniej oglądali deweloperzy z Guerrilla Games. Twórcy porozmawiali o swoich projektach, ale niestety nadal nie znamy daty premiery oczekiwanej przez wielu gry.

Według wielu informacji, Death Stranding ma trafić na rynek w 2019 roku, jednak wciąż czekamy na oficjalną wiadomość od Sony.

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Remedy Entertainment sam lake Sony Computer Entertainment

Nie przegap