Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2019 19:26
Metro Exodus karabiny personalizacja
1004V

Metro Exodus bez tajemnic. Zwiastun pokazuje ogromne możliwości personalizacji karabinów

4A Games rozpoczęło serię materiałów prezentujących kolejne klasy broni z Metro Exodus. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun przedstawiający karabiny. Film pokazuje spore możliwości personalizacji zabawek.

Twórcy Metro Exodus zdecydowali się kompletnie przebudować system broni z Metro Exodus. W grze bez najmniejszego problemu znajdziemy najróżniejsze gnaty, ale zdobycie giwery to dopiero początek – zabawa rozpocznie się później.

Metro Exodus pokazuje giwery. Arsenał na zwiastunie z rozgrywką

W Metro Exodus bez problemu zajmiemy się pełną personalizacją uzbrojenia. Autorzy pozwolą nam zwiedzać zniszczony, postapokaliptyczny świat, w którym często natrafimy na najróżniejsze części, które następnie wykorzystamy do ulepszenia gnatów.

Na poniższym materiale zobaczycie kilka karabinów – studio podkreśla, że to ułamek wszystkich możliwości, ponieważ cały system jest niezwykle rozbudowany i pozwoli nam dostosować każdą broń do własnych oczekiwań.

W trakcie eksploracji natrafimy na elementy, które pozwolą nam zwiększyć precyzję, szybkostrzelność, siłę, stabilność oraz nawet magazynek. Oczywiście możemy w tym wypadku liczyć również na wizualne zmiany.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus zwiastun

Nie przegap