Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 20:50
Mad Box pozwoli dorobić
3283V

Mad Box pozwoli zarobić graczom? Szalony pomysł twórcy

Ian Bell podzielił się kolejnym pomysłem na Mad Boxa. Szef Slightly Mad Studios wpadł na pomysł, który pozwoli graczom zarobić na przyszłe produkcje.

Koncepcja Mad Boxa nie każdemu przypadła do gustu, ale Ian Bell małymi krokami prezentuje kolejne elementy konsoli. Urządzenie może zaoferować ciekawy system pozwalający zarobić prawdziwą gotówkę.

Mad Box z kontrolerem. Pad otrzyma dotykowy ekran

Ian Bell na Twitterze wspomniał o „sprytnym planie”. Przedstawiciel Slightly Mad Studios najwidoczniej wciąż nie zdecydował, czy jego konsola zaproponuje płatny lub bezpłatny tryb sieciowy, ale deweloper ujawnił ciekawy pomysł:

„Płatny online? Bezpłatny online? A co powiesz na to, że to my zapłacimy Tobie za bycie w Sieci? Każda ważna godzina poświęcona na zarabianiu kredytów przekłada się dla Ciebie na prawdziwe pieniądze.”

Mężczyzna podkreślił, że jest to związane z reklamami, ale podobną sytuację widzimy na YouTube – tylko w tej sytuacji pieniądze wpadają na konto korporacji, a Mad Box może nam umożliwić dorobienie pieniędzy, które następnie przeznaczymy na przykładowo gry.

Bell podkreślił jednocześnie, że jest to aktualnie koncepcja – teraz sam zainteresowany czeka na reakcje graczy... Choć warto podkreślić, że jeśli pojawi się płatny online, to bez problemu wykupimy go również za małą kwotę, a po prostu propozycja „zarobku” będzie opcją dla niektórych graczy, którzy chcą mieć bezpłatny online lub nawet zgarnąć kilka dodatkowych dolarów.

Co o tym sądzicie? 

Źródło: Twitter

Tagi: ian bell mad box Slightly Mad Studios