Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 13:36
Mad Box kontroler prezentacja koncepcji
2834V

Mad Box z kontrolerem. Pad otrzyma dotykowy ekran

Ian Bell właśnie odsłonił kolejny element z Mad Boxa. Szef Slightly Mad Studios pokazał kontroler, którego konstrukcja może zainteresować wielu graczy. Inżynierowie tym razem przygotowali naprawdę ciekawe urządzenie.

Slightly Mad Studios nadal pracuje nad Mad Boxem. Studio odpowiedzialne za Project CARS ma wielkie plany i małymi krokami realizuje projekt, który ma rywalizować z konsolami nowej generacji. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ale najwidoczniej Ian Bell nie rezygnuje z marzeń.

Mad Box wygląda świetnie. Wizualizacja wideo

Szef Slightly Mad Studios zaprezentował dzisiaj pierwszą koncepcję kontrolera do Mad Boxa. Urządzenie korzysta z bardzo ciekawej stylistyki, ponieważ widzimy tutaj mocne podświetlenie, które zapewne – podobnie jak konsola – będzie reagować na wydarzenia na ekranie.

Ustawienie analogów znamy z między innymi padów do Xboksa One, jednak warto zwrócić uwagę, że tym wypadku pomiędzy analogami, d-padem oraz przyciskami funkcyjnymi znajduje się ekran. Dodatkowe miejsce może zostać wykorzystane przez deweloperów i przykładowo poinformować gracza o prędkości samochodu lub zaznaczyć, w którym miejscu znajduje się opcja włączenia turbo.

W zasadzie cały przedni panel to jeden wielki ekran – nawet pomiędzy analogami pojawiają się kolory, a po lewej stronie lewego analoga i prawej stronie prawego analoga widzimy dodatkowe miejsce nad wa przyciski.

Urządzenie ma oczywiście działać bezprzewodowo, a nawet pozwoli na szybkie wpisywanie danych... Warto również spojrzeć na plecy – obok dość wysokich triggerów, w tym miejscu znajdziemy również łopatki.

W sumie taka koncepcja wygląda naprawdę nieźle. Co sądzicie?

Mad Box kontroler

Mad Box kontroler dwa

Źródło: Ian Bell

Tagi: Ian Bell kontroler mad box pad slighty mad studios