Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 16:13
Far Cry New Dawn zakończone prace nad grą
1086V

Far Cry New Dawn w złocie. Twórcy odliczają do premiery

Deweloperzy odpowiedzialni za Far Cry New Dawn zakończyli główne prace nad grą, więc produkcja na pewno zadebiutuje na trzech platformach już w przyszłym miesiącu.

Ubisoft długo ukrywał prace nad Far Cry New Dawn. Tytuł powstawał jednocześnie z Far Cry 5, ponieważ deweloperzy od początku chcieli kontynuować historię z Hope County. Za produkcję odpowiada zespół z Montrealu.

Far Cry New Dawn od dnia premiery kupimy w lepszej cenie

To właśnie Raphael Parent pracujący w kanadyjskim studiu Ubisoftu potwierdził zakończenie prac nad tytułem. Twórca ogłosił „złoty status” na blisko miesiąc przed oficjalną premierą – Far Cry New Dawn trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 15 lutego.

„Far Cry New Dawn w złocie! Jestem bardzo dumny z tej gry. Mam nadzieję, że Wam również spodoba się ta produkcja!”

Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy uwielbiają wielkie, otwarte światy i dobrze bawili się w Far Cry 5. Nowa pozycja kontynuuje wydarzenia z poprzedniej odsłony i przedstawi zniszczony świat.

Autorzy w tym wypadku zapowiadają zupełnie nową historię, w której jednak pojawi się wiele znanych twarzy, a dużym urozmaiceniem zabawy będzie możliwość tworzenia gnatów oraz najróżniejszych, śmiercionośnych zabawek.

Tagi: data premiery Far Cry New Dawn gra w złocie Ubisoft złoto