Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2019 09:04
Far Cry New Dawn od dnia premiery kupimy w lepszej cenie
3375V

Far Cry New Dawn od dnia premiery kupimy w lepszej cenie

Już w marcu powrócimy do Hope County i w rodzimych sklepach pojawiają się konkretne oferty na Far Cry New Dawn. Ubisoft postanowił tym razem pozytywnie zaskoczyć.

Francuska korporacja podkreśla, że Far Cry New Dawn to zupełnie nowa produkcja. Tytuł został umiejscowiony w świecie Far Cry 5, jednak deweloperzy przygotowali nową historię, mnóstwo nowych gadżetów i pozwolą nam cieszyć się postapokaliptycznym klimatem.

Wymagania sprzętowe Far Cry New Dawn

Firma zdecydowała się szeroko uśmiechnąć do graczy, ponieważ Far Cry New Dawn od dnia premiery kupimy w naprawdę dobrej cenie – w Sieci znajdziecie oferty na poziomie 149-159 zł na trzy platformy, więc nawet konsolowcy mogą w tej sytuacji zaoszczędzić kilka zł.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że nawet w przypadku cyfrowej dystrybucji, widzimy mniejszą cenę – na PlayStation Store produkcję w standardowym wydaniu kupimy za 189,90 zł. Nie jest to oczywiście poziom pudełka, ale i tak w tym wypadku moglibyśmy się spodziewać 259 zł.

W niedalekiej przyszłości pojawią się konkretne materiały oraz wrażenia z Far Cry New Dawn. Dziennikarze otrzymali szansę zapoznać się z wycinkiem tytułu, więc wkrótce zerkniemy na świeży gameplay. Gra zawędruje do sklepów już 15 lutego.

Tagi: cena Far Cry New Dawn Ubisoft