Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.01.2019 16:06
Mortal Kombat 11. Prezentacja nowego trybu Towers of Time. Deweloperzy sugerują ujawnienie kolejnych postaci
1614V

Mortal Kombat 11. Prezentacja nowego trybu Towers of Time. Deweloperzy sugerują ujawnienie kolejnych postaci

Mortal Kombat 11 dostarczy nie tylko masę krwi i brutalności, ale także możemy spodziewać się nowości w znanych już nam trybach.

Mortal Kombat 11 trafi w ręce graczy już 23 kwietnia. 30 stycznia odbędzie się pierwszy Kombat Kast, na którym poznamy kolejne informacje dotyczące gry, ale część z nich ujawniana jest już teraz.

Mortal Kombat 11 ma otrzymać lepszy port na PC niż Mortal Kombat X

Mortal Kombat 11 oprócz klasycznych starć, które będziemy mogli toczyć z komputerem, z kumplem lub graczami z całego świata przez sieć zaoferuje nam kampanię fabularną kontynuującą wydarzenia z Mortal Kombat X. Jednak to nie wszystko, ponieważ do gry trafi także specjalny tryb wyzwań - Towers of Time.

Są to czasowe wieże, za których wykonanie otrzymamy dodatkowe punkty, które będzie można wydać na kolejne stroje itd.  Zadania w wieży będą się zmieniać co jakiś czas m.in. co godzinę, dzień czy tydzień. Tryb ten jednak doczekał się pewnej nowości tzw. Konsumables.

Są to różnego rodzaju modyfikacje, które pomogą nam w walce m.in. uwięzienie przeciwnika w pułapce na kilka sekund.  Co ciekawe jednym z takich ulepszeń jest zatruta kula Reptile'a, której obecność została potwierdzona przez jednego z deweloperów, Steve'a Berry. A co ciekawe na jednej z map można było zauważyć jaszczurkę, która może zwiastować obecność Reptile'a tudzież Chameleona.

Ponadto jeśli uważnie oglądaliście transmisję z prezentacji gry mogliście zauważyć Kabala, który przemyka w trakcie rozmowy deweloperów. 

 

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios nintendo switch PC playstation 4 warner bros Warner Bros. wideo xbox one

Nie przegap