Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 11:50
Overkill's The Walking Dead przełożona premiera
619V

Overkill's The Walking Dead nie zadebiutuje w terminie na PlayStation 4 i Xbox One

Miłośnicy marki The Walking Dead nie otrzymają w lutym Overkill's The Walking Dead. Gra potrzebuje dodatkowych szlifów, więc wydawca zdecydował się na kolejne opóźnienie daty premiery konsolowego wydania.

Overkill's The Walking Dead trafiło na komputery osobiste w ubiegłym roku, ale bez wątpienia jest to jedna z największych porażek ostatnich 12 miesięcy. Twórcy wrzucili na rynek niedokończonego bubla, który był przesiąknięty błędami oraz charakteryzował się mierną zawartością.

Starbreeze ma większe problemy. Policja zebrała komputery autorom Payday 2 i Overkill's The Walking Dead

Wydawca planował premierę konsolową Overkill's The Walking Dead na luty, jednak najwidoczniej deweloperzy napotkali na pewne problemy. Firma zdecydowała się przełożyć debiut i „informacje dotyczące przyszłego wydania zostaną ogłoszone w późniejszym terminie”.

Jest to dość niepokojąca wiadomość, która pozwala sądzić, że Overkill's The Walking Dead w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One również cierpi na najróżniejsze problemy. Edycja na PC nie cieszyła się odpowiednim zainteresowaniem w okolicach debiutu, więc zdecydowano się na szybką obniżkę ceny, ale nawet w tej sytuacji gra nie osiągnęła oczekiwanych wyników.

Możemy mieć przy tym nadzieję, że opóźnienie debiutu pozwoli wrzucić na rynek dopracowaną wersję Overkill's The Walking Dead. Tytuł od pierwszej zapowiedzi intrygował sympatyków uniwersum stworzonego przez Roberta Kirkmana, ale trudno nie odnieść wrażenia, że deweloperzy powinni zadbać o całą produkcję.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-01-18-starbreeze-delays-overkills-the-walking-dead-on-console

Tagi: 505 Games Overkill Software overkill's the walking dead