Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.01.2019 12:10
Jaka jest przyszłość Destiny? Głos zabiera reżyser Destiny 2
2220V

Jaka jest przyszłość Destiny? Głos zabiera reżyser Destiny 2

Po odejściu Bungie od Activision, studio chce wyraźnie zakomunikować, że przyszłość marki Destiny jest bezpieczna i fani nie powinni się o nic martwić.

Bungie odłączając się od Activision, odcięło się jednocześnie od dotychczasowego źródła finansowania. Oczywiście nie możemy zakładać, że deweloper zdecydował się na taki ruch nie mając zabezpieczonych oszczędności na funkcjonowanie.

Activision ma problem. Inwestorzy podejrzewają oszustwo związane z odejściem Bungie

Jednak gracze martwią się, jak ostatnie wydarzenie wpłynie na grę. Tym razem głos postanowił zabrać Luke Smith, odpowiedzialny za wyreżyserowanie Destiny 2 i pełniący aktualnie rolę reżysera całej marki.

Stworzyliśmy uniwersum i jego przyszłość leży teraz wyłącznie w naszych rękach. Większość zespołu pracuje nad nową zawartością, przeciwnikami, nowymi możliwościami gry postaciami, z którymi jesteście od 2014 roku.

Zastanawiamy się aktualnie, co znaczy być prawdziwie niezależnym. Jak to jest wydawać własne gry i jak teraz może wyglądać przyszłość Destiny.

Luke na koniec wpisu dorzucił jeszcze parę zdań, które uważane są przez część fanów za nawiązanie do rajdu Vault of Glass.

Gdy myślę o Destiny, o kierunku w którym seria może pójść, widzę jasną przyszłość zakorzenioną w wydarzeniach pozostających w pamięci. Nie wszystko zostało zgubione w mrokach historii.

Źródło: https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47579

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2

Nie przegap