Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 09:00
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Za Darmo
1826V

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout za darmo. Wypróbujcie tryb przez tydzień

Wszyscy zainteresowani mogą wypróbować zmagania Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4. Tryb z produkcji Treyarch jest dostępny dla zainteresowanych na trzech platformach.

Call of Duty: Black Ops 4 trafiło na rynek w październiku i jest to pierwsza odsłona w historii serii, która otrzymała tryb Battle Royale. Autorzy postawili tym razem na rywalizację sieciową i z gry zniknęła kampania.

Które gry sprzedawały się najlepiej w Europie w 2018 roku?

Teraz deweloperzy chcą przyciągnąć do swojego tytułu kolejnych graczy, więc firma zdecydowała się na darmowy okres próbny. Rywalizacja Battle Royale jest dostępna za darmo na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

„Reakcja społeczności Call of Duty na Blackout była niesamowita. Uwielbiamy przyglądać się temu, jak gracze odnajdują się w tym trybie, rozwijając rozgrywkę i przenosząc ją na nowy poziom. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli powitać nowych graczy i zaprosić ich do doświadczenia unikatowego battle royale w stylu Black Ops w Blackout”. - powiedział Dan Bunting, współdyrektor studia Treyarch

Bezpłatne zmagania trwają do 24 stycznia godziny 19:00, więc bez najmniejszego problemu sprawdzicie, czy warto inwestować w grę Treyarch. Standardowo – jeśli po okresie próbnym kupicie grę, to przeniesiecie swój cały progres. Podczas weekendowej zabawy sprawdzicie również Down But Not Out:

„Ten tryb jest przeznaczony dla czwórek i pozwala wyeliminowanym członkom drużyny gracza zeskoczyć z powrotem na teren gry i dołączyć do walki przy każdym kolejnym zmniejszeniu strefy – oprócz ostatniego koła. „Down But Not Out” jest już dostępne na PlayStation 4, a niedługo pojawi się także na innych platformach.”

Tagi: Activision Battle Royale Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch za darmo