Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 10:12
EA Access z nową grą Unravel Two
941V

EA Access powiększone. Unravel Two trafiło do oferty

Electronic Arts postanowiło kolejny raz rozbudować EA Access. Do usługi trafiło Unravel Two, które niespodziewanie debiutowało na ubiegłorocznym E3.

Electronic Arts stale rozwija swoją sieciową usługę dostępną wyłącznie na Xboksie One. Firma ma teraz sporego konkurenta w postacie Xbox Game Pass, ale nawet w tej sytuacji Elektronicy wrzucają do zestawienia swoje kolejne tytuły.

Xbox Game Pass i Origina Access Premier. Cyfrowe abonamenty zmieniły moje życie

Unravel Two zadebiutowało 9 czerwca 2018 roku – gra rozwinęła koncepcję pierwowzoru i zgarnęła oceny na poziomie 81%. Przygoda zaproponowana przez Coldwood Interactive kończy się po około pięciu godzinach, a chcąc poznać wszystkie sekrety przygotowane przez deweloperów musicie poświęcić na rozgrywkę około 9-10 godzin.

Nie jest to pewnie najmocniejsza pozycja z katalogu Electronic Arts, ale bez wątpienia świetny kandydat do EA Access. Właśnie takie małe tytuły dobrze ogrywać w wolnych chwilach – gdy akurat wyczekujemy na dużą pozycję AAA.

EA Access nadal zachęca ceną, ponieważ miesięczny dostęp do całego katalogu produkcji kosztuje zaledwie 14,99 zł, a gdy zdecydujecie się na roczny abonament, to musicie przygotować zaledwie 79,99 zł.

Tagi: Coldwood Interactive Electronic Arts Unravel Two

Nie przegap