Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.01.2019 13:05
The Hong Kong Massacre
1546V

The Hong Kong Massacre zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

The Hong Kong Massacre, jeden z najlepiej zapowiadających się shooterów na czasową wyłączność PS4 otrzymał datę premiery. W tytuł zagramy jeszcze w styczniu.

Na The Hong Kong Massacre przyszło nam czekać wyjątkowo długo. Tytuł w produkcji był od kilku lat i pierwotnie zmierzał wyłącznie na PC-ty. Jednak jakiś czas później deweloperzy związali się z Sony umową i tytuł otrzymał miano konsolowego eksa na PS4.

The Hong Kong Massacre zmierza na PlayStation 4. Mroczny shooter zapowiedziany zwiastunem

Ostatni raz grę publicznie pokazano ponad rok temu na PlayStation Experience, zapowiadając premierę w ciągu najbliższych miesięcy. Tak się nie stało i na nią musieliśmy poczekać odrobinę dłużej.

Na szczęście, nie będziemy czekać za długo. The Hong Kong Massacre pojawi się w sprzedaży już 22 stycznia i będzie dostępne wyłącznie w cyfrowej dystrybucji na PS4 i PC. Nie wiadomo też na ten moment, jak długą wyłączność Sony sobie zagwarantowało.

The Hong Kong Massacre przedstawia nam rozgrywkę z lotu ptaka (podobnie jak chociażby w Hotline Miami). Trójwymiarowe, zniszczalne środowisko będzie świadkiem wielu strzelanin, a efekty cząsteczkowe będą latać po ekranie tak często, jak łuski po wystrzeliwanej amunicji.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/01/17/hong-kong-massacre-brings-stylish-slow-mo-shoot-outs-to-ps4-on-22nd-january/#sf206103191

Tagi: pc PlayStation 4 The Hong Kong Massacre VRESKI wideo