Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2019 15:19
Ghostbusters wróci w 2020 roku. Powstaje kontynuacja hitu
1119V

Ghostbusters wróci w 2020 roku. Powstaje kontynuacja hitu

Po fatalnej, żeńskiej wersji Pogromców Duchów, Sony zrozumiało swój błąd i postanowiło go naprawić. W jaki sposób? Ignorując poprzednią część i zapowiadając kontynuację oryginału na 2020 rok.

Ghostbusters z 2016 roku miało początkowo być restartem całej marki z żeńską obsadą. Rynek jednak zweryfikował te plany. Film zebrał fatalne oceny i mimo w miarę przyzwoitego zarobku na całym świecie (229 milionów dolarów), wydawało się, że marka trafiła do szafy.

Reaktywacja Ghostbusters to porażka - film może się nie spłacić, a autorzy gry bankrutują

Na szczęście dla fanów oryginału - tak się nie stanie. Sony Pictures przygotowuje kolejną odsłonę serii, która będzie kontynuacją oryginałów z lat 80., choć nie wiadomo jeszcze czy bezpośrednią.

Reżyserem będzie Jason Reitman, który na koncie ma m.in. Juno czy W chmurach. Reitman jest synem Ivana Reitmana, reżysera oryginałów. Scenariusz w nowej odsłonie napisać ma Gil Kenan. Wszelakie informacje o filmie trzymane są w ścisłej tajemnicy, więc na ten moment niewiele wiadomo o planach Sony.

Plotki mówią jednak, że w obsadzie mogą znaleźć się nastolatkowie, dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Nie wiadomo, czy w planach jest zaangażowanie oryginalnej obsady.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jason-reitman-direct-new-ghostbusters-movie-1176512

Tagi: Ghostbusters pogromcy duchów

Nie przegap