Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 09:03
Shadow of the Tomb Raider The Nightmare Pierwsze informacje
3668V

Zapowiedziano Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare. Lara zmierzy się z największym koszmarem

Eidos Montreal ponownie wymęczy Larę Croft. Znana poszukiwaczka skarbów musi wyruszyć do kolejnego grobowca, w którym natrafi na potężnych przeciwników. Poznajcie Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare.

Twórcy Shadow of the Tomb Raider nie zawodzą oddanych fanów serii i kontynuują rozwój ostatniej produkcji. Studio zapowiedziało „The Nightmare”, który wprowadzi pewne ożywienie rozgrywki względem wcześniejszych przygód Lary.

Shadow of the Tomb Raider The Pillar na zwiastunie. Dodatek trafił do graczy

Shadow of the Tomb Raider: The Nightmare to kolejne rozszerzenie do ostatniej produkcji Eidos Montreal. Dodatek będzie podróżą w przeszłość protagonistki, która stanie w obliczu poległych przyjaciół i znajomych wrogów.

Deweloperzy ponownie wrzucą graczy do wielkiego grobowca, w którym nie zabraknie łamigłówek, ale ważnym elementem gry będą tym razem nowi rywale. Bohaterka zmierzy się z nowymi przeciwnikami i jej najbardziej śmiercionośnym oponentem – z samą sobą.

Dodatek wskoczy na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 22 lutego. Aktualnie niestety nie otrzymaliśmy zwiastuna, jednak stosowny materiał powinien trafić do Sieci w przeciągu najbliższych kilku dni.

Poniżej możecie spojrzeć na nowe wdzianko Lary.

Shadow of the Tomb Raider The Nightmare DLC

Shadow of the Tomb Raider The Nightmare DLC 2

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix