Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 10:36
Shadow of the Tomb Raider The Pillar na zwiastunie. Dodatek trafił do graczy
1053V

Shadow of the Tomb Raider The Pillar na zwiastunie. Dodatek trafił do graczy

Lara Croft wyruszyła na spotkanie z przeznaczeniem. Poszukiwaczka skarbów trafiła do kolejnego grobowca, dzięki któremu może poznać prawdę stojącą za legendą apokalipsy Majów.

Crystal Dynamics i Eidos Montreal skupiają się teraz na dopracowaniu The Avengers Project. W rezultacie trudno powiedzieć, kiedy otrzymamy kolejną, pełnoprawną historię Lary Croft, ale najwięksi fani uniwersum mogą wciąż poznawać dodatkowe historie przedstawione przez deweloperów w formie DLC.

Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

Najnowszy dodatek – The Pillar – zadebiutował na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Twórcy przygotowali nowy zestaw przedmiotów do personalizacji protagonistki i Lara może skorzystać z między innymi stroju Sinchi Chiqa, który zmniejsza obrażenia od pocisków, a jednocześnie pozwala tworzyć dodatkową amunicję. W grze pojawił się również nowy łuk, który idealnie nadaje się do eliminowania opancerzonych przeciwników.

Rozszerzenie skupia się na odkryciu wszystkich szczegółów dotyczących apokalipsy Majów. Kobieta trafi do kolejnego grobowca, gdzie natrafi na starożytny skarb, a jednocześnie będzie musiała zmierzyć się z podkręconą pogodą oraz siłami Trójcy.

Z okazji premiery Shadow of the Tomb Raider The Pillar możecie spojrzeć na poniższy zwiastun, który zapowiada atrakcje.

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix trailer zwiastun