Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2019 14:02
Resident Evil 2 Ile Godzin  Czas Gry
3235V

Znamy czas niezbędny do ukończenia Resident Evil 2

Capcom odlicza dni do premiery, więc możemy liczyć na kolejne konkrety dotyczące produkcji. Studio potwierdziło, ile godzin musimy zarezerwować, by poznać przygotowane historie do Resident Evil 2.

Jedną z najważniejszych produkcji pierwszych miesięcy 2019 roku jest bez wątpienia Resident Evil 2. Gra będzie dostępna jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 25 stycznia.

Resident Evil 2 – graliśmy w 1-Shot Demo. To będzie pierwszy hit 2019 roku

Na specjalny wydarzeniu zorganizowanym z okazji nadciągającej premiery, reżyser Kazunori Kadoi i producent Yoshiaki Hirabayashi odpowiadali na najróżniejsze pytania. Przedstawiciele Capcomu potwierdzili, że gracze muszą zarezerwować po 10 godzin na ukończenie historii każdej postaci z Resident Evil 2.

W 20 godzin ukończymy nowy Resident Evil 2, ale musicie pamiętać, że nie możemy tutaj liczyć na dwie zupełnie różne historie. Jednocześnie każde kolejne podejście będzie znacznie krótsze, ponieważ poznamy umiejscowienie kluczy, czy też niezbędnych do ukończenia historii przedmiotów.

Zazwyczaj w przypadku odświeżonych odsłon znanych produkcji nie pojawiają się pytania o długość rozgrywki, ale w tym wypadku Capcom zaszalał – studio przygotowało nowe lokacje, kolejnych przeciwników, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych danych dotyczących nowej zawartości.

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-2s-total-playtime-confirmed-by-developers

Tagi: Capcom czas gry ile godzin Resident Evil 2 (2019)