Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.08.2016 16:11
Outward - nowa gra RPG z otwartym światem i elementami sztuki przetrwania
1768V

Outward - nowa gra RPG z otwartym światem i elementami sztuki przetrwania

Gamescom to jedno, ale już za kilka dni ruszają przecież targi PAX West 2016! Z tej też okazji dostaliśmy zwiastun Outward (PS4). Co to jest Outward (PS4)? Pozycja dla ludzi, którzy nie tylko lubią gry RPG, ale są jeszcze znudzeni ratowaniem w kółko świata. Elementy przetrwania w cenie!

Outward (PS4) zapowiada się na grę RPG z otwartym światem, nie jesteśmy jednak żadnym wybrańcem, a zwykłym poszukiwaczem przygód, awanturnikiem i podróżnikiem, który chce zwiedzić świat. Nie będzie to jednak takie proste. Oprócz typowych niebezpieczeństw jak wszelkie odmiany - żywej lub nie - fauny i flory na swojej drodze napotkamy również problemy takie jak głód, pragnienie i nie tylko. Twórcy obiecują jednak, że elementy sztuki przetrwania nie będą uciążliwe dla graczy, aczkolwiek o nieustannym zapisywaniu gry możemy zapomnieć.

Jeśli zaś znudzi nas gra samemu, mamy jeszcze przeżywanie przygód ze znajomymi za pośrednictwem trybu wieloosobowego w grze. Poniżej zamieszczamy zwiastun z solidną porcją rozgrywki. Nie podano na razie daty premiery, ale wiemy, że tytuł pojawi się na PlayStation 4.

Źródło: YouTube

Tagi: Nine Dots Studio Outward playstation 4