Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 10:10
Anthem Gameplay Fort Tarsis
736V

Gameplay z Anthem pokazuje Fort Tarsis

Przed wielką podróżą niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. W Anthem nowe misje oraz sprzęt zgarniemy w Fort Tarsis i najnowszy fragment rozgrywki pozwala spojrzeć na wielką miejscówkę.

Anthem zaoferuje ogromny, otwarty świat, ale przed wyruszeniem na kolejne misje odwiedzimy Fort Tarsis. Twórcy określają lokację jako „dom graczy”, ponieważ właśnie w tym miejscu spotkają się ludzie, którzy są gotowi na walkę z wielkimi potworami.

Anthem pokazuje swobodną ekspedycję. Gameplay przepełniony walką

Fort Tarsis nosi swoją nazwę po generał Heleni Tarsis, która jako przywódczyni Światła Legionu umożliwiła zdobycie tej niezwykle ważnej lokalizacji. Właśnie w tym miejscu ludzie mogą czuć się silni oraz bezpieczni.

„Gdy powstał ten zwiastun nadziei, ludzkość zdołała poczynić krok naprzód w walce o przetrwanie, gromadząc zasoby i opracowując technologie umożliwiające rozkwit w jednym z najbardziej wrogich środowisk.”

W Forcie Tarsis znajdziemy freelancerów, Gwardzistów, tajemniczych agentów Corvusu, czy też arkanistów (mnisi-naukowcy). Wszyscy zainteresowani mają jeden cel – chcą walczyć o przetrwanie.

To właśnie tutaj otrzymamy dostęp do kolejnych zadań – w mieście znajdziemy przedstawicieli wszystkich głównych frakcji i bez najmniejszego problemu znajdziemy kontrakty do wykonania. Oczywiście część wyzwań otrzymamy nie ruszając się ze swojego tragarza (jest to trzypiętrowy pojazd – taka ruchoma baza wypadowa), ale po niektóre questy wyruszymy do fortu osobiście.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts gameplay

Nie przegap