Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 21:30
Anthem pokazuje swobodną ekspedycję
1134V

Anthem pokazuje swobodną ekspedycję. Gameplay przepełniony walką

W najnowszej grze BioWare bez najmniejszego problemu wyruszymy ze znajomymi na swobodne eksplorowanie świata. Gracze mogą podczas takiej rozgrywki natrafić na najróżniejsze wydarzenia i najnowszy gameplay pokazuje jedną z takich ekspedycji.

W Anthem przed każdą misją przygotujemy swój sprzęt w mieście. Lokacja jest typowym HUB-em, w którym porozmawiamy z NPC lub po prostu znajdziemy chętnych do przemierzania niebezpiecznego świata.

Dragon Age 4 może otrzymać tryb multiplayer

BioWare nie wymusza na graczach jednego stylu rozgrywki i bez najmniejszego problemu wyruszymy w Anthem na swobodne zwiedzanie świata. Podczas takiej zabawy możemy przykładowo zbierać surowce, które następnie przeznaczymy na ulepszenie sprzętu lub po prostu zdecydujemy się poświęcić wolny czas na wykonywanie dodatkowych questów.

Ekspedycje będą podobno bardzo ekscytujące, ponieważ deweloperzy zadbali o masę najróżniejszych i zarazem losowych wyzwań – autorzy przygotowali system, który ma zaskakiwać śmiałków tworząc wydarzenia. Podczas takich akcji otrzymamy przykładowo możliwość zebrania mocnego sprzętu, ponieważ napotkanie na silnych przeciwników wiąże się oczywiście z sowitą nagrodą.

Na uwagę na pewno zasługuje dynamiczna rozgrywka – Anthem wygląda naprawdę efektownie i sympatycy gier pokroju Destiny mogą szykować się na zwiedzanie ciekawych krain.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts gameplay

Nie przegap