Xbox Game Pass otrzyma 4 kolejne gry. Gracze mogą zgadywać

News
3454V
Xbox Game Pass otrzyma 4 kolejne gry. Gracze mogą zgadywać
Wojciech Gruszczyk | 15.01.2019, 08:51

Ekipa odpowiedzialna za Xbox Game Pass nie zawodzi. Pracownicy Microsoftu pozwalają nam spojrzeć na prywatną korespondencję, w której zamazano niemal wszystkie litery produkcji... Gracze oczywiście zgadują i obstawiają między innymi Śródziemie: Cień Mordoru.

Microsoft nie zawodzi subskrybentów Xbox Game Pass. Gracze przez cały miesiąc otrzymują nowe produkcje, w które naprawdę warto zagrać i kolejne gry zadebiutują w przeciągu dwóch następnych tygodni.

Cuisine Royale na Xbox One. Gra dostępna dla pierwszych graczy

Amerykanie prezentując styczniową ofertę Xbox Game Pass potwierdzili, że nie jest to ostateczna lista. Firma zamierza rozbudowywać zestawienie i oferować graczom „tytuły niespodzianki” – osoby odpowiedzialne za zestaw gier wzięły sobie te słowa bardzo do serca, ponieważ tym razem możemy... Zgadywać.

Poniżej zobaczycie prywatną korespondencję – taką wiadomość podobno otrzymały osoby zajmujące się promocją Xbox Game Pass. Oczywiście pracownicy Microsoftu zobaczyli pełne nazwy.

W tym tygodniu otrzymamy:

  • W
  • L

W następnym tygodniu zagramy w:

  • M
  • S

Co obstawiają gracze? Walking Dead, Lego Movie the Video Game, Middle-earth: Shadow of Mordor, Saints Row: The Third. W sumie mogę w to uwierzyć.

Xbox Game Pass Styczeń Nowe Gry

Źródło: Twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych