Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 10:57
Cuisine Royale na Xbox One
1300V

Cuisine Royale na Xbox One. Gra dostępna dla pierwszych graczy

Na rynku nie brakuje produkcji z gatunku Battle Royale, ale niektórzy gracze mogą zainteresować się Cuisine Royale. Produkcja jest określana przez wydawcę jako „kuchenno-wojenny shooter MMO” i deweloperzy w tym wypadku nie zapominają o humorystycznym podejściu do akcji.

Cuisine Royale jest dostępne w programie Wczesnego Dostępu na Steam od ubiegłego roku. Tytuł możecie pobrać za darmo, ale nadszedł czas na zaprezentowanie propozycji kolejnym graczom. Gra właśnie wylądowała w Xbox Insider Hub.

Fortnite najpopularniejszym tytułem na Nintendo Switcha w 2018 roku

Jeśli jesteście członkami programu, to bez problemu możecie pobrać Cuisine Royale. Twórcy zapowiadają, że choć w tym wypadku otoczka jest bardzo lekka, to jednak tytuł ma charakteryzować się najbardziej realistyczną rozgrywką w przypadku produkcji Battle Royale:

„Niech Was nie zwiodą kuchenne sprzęty czy buty w kształcie króliczków. Jeśli spojrzeć na Cuisine Royale z perspektywy rozgrywki, to jest to najbardziej realistyczna gra w gatunku battle royale, jaka pojawiła się na PC, a w tym roku będzie też na konsoli Xbox One. Dlatego też wzywamy do broni wszystkich graczy na całym świecie, którzy posiadają Xboksa. Już teraz mogą przetestować naszą produkcję dzięki Xbox Insider Hub – powiedział Aleksander Poliakow, Starszy Producent w Darkflow Software.”

Pewną ciekawostką są również lootboxy – autorzy nie zrezygnowali z tej zarazy, ale postanowili ją odpowiednio dostosować. W Cuisine Royale paczki trafiają na areny, można je dowolnie otwierać, a jednocześnie każdy box jest określony, więc gracze doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać.

W Sieci można znaleźć sporo pozytywnych opinii dotyczących Cuisine Royale – zainteresowani zachwalają wymagający system strzelania, satysfakcjonujące zmagania, brak błędów, czy też dopracowaną optymalizację.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Cuisine Royale Darkflow Software gajin entertainment pc Xbox One