Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 17:52
PlayStation 5 Xbox Anaconda Premiera Analityk IDC
5247V

IDC: PlayStation 5 i Xbox Anaconda zostaną ujawnione na E3 2020

PlayStation 4 i Xbox One nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – tak przynajmniej twierdzi Lewis Ward, który jest przekonany, że na nową generację przyjdzie nam jeszcze zaczekać. Pierwsza prezentacja sprzętów ma odbyć się w 2020 roku.

Sony oraz Microsoft nie śpieszą się z prezentacją PlayStation 5 i Xbox Anaconda. Oba urządzenia nadciągają i teraz systematycznie otrzymujemy głosy dotyczące potencjalnej prezentacji konsol.

PlayStation 5 potrzebuje lepszego PlayStation Network i PlayStation Now. Streaming podstawą konsoli

Sony nie pojawi się na tegorocznym E3, więc Microsoft mógłby wyprzedzić konkurencję pokazując konsolę w Los Angeles. Japończycy zdaniem plotek mają zorganizować swoje show jeszcze przed targami lub po prostu zaczekać na PlayStation Experience.

Zupełnie inną koncepcję przedstawił Lewis Ward – analityk IDC jest przekonany, że Amerykanie oraz Japończycy zaczekają z ujawnieniem maszyn do E3 2020, a premiera konsol odbędzie się dopiero w 2021 roku.

Specjalista uważa, że w 2019 roku możemy otrzymać kolejne wersje PlayStation 4 i Xboksa One, jednak na obie platformy wciąż zmierzają mocne, ekskluzywne gry, przez które korporacje nie muszą się specjalnie śpieszyć z zaoferowaniem nowej generacji.

Zdaniem Warda Microsoft oraz Sony nie podążą drogą Nintendo i nie zdecydują się na przygotowanie hybryd – nowe generacje obu firm będą standardowymi konsolami, które skorzystają z płyt.

Źródło: https://gamingbolt.com/ps5-and-next-xbox-to-be-revealed-at-e3-2020-will-be-traditional-consoles-says-idc-analyst

Tagi: