Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 09:27
Resident Evil 2 Demo Wyniki
1872V

Demo Resident Evil 2 cieszy się dobrym zainteresowaniem. Tylko nielicznym udało się ukończyć wycinek

Capcom udostępnił oficjalne wyniki wersji demonstracyjnej Resident Evil 2. Gracze chętnie sprawdzają nową wersję klasycznego horroru, ale zainteresowani mają spory problem z ukończeniem fragmentu.

Japończycy przygotowali wersję demonstracyjną Resident Evil 2, dzięki której przez 30 minut możemy sprawdzić początek gry. Twórcy zdecydowali się na limitowane demo.

Resident Evil 2 – graliśmy w 1-Shot Demo. To będzie pierwszy hit 2019 roku

Według najnowszych danych 1 365 146 graczy sprawdziło wycinek Resident Evil 2. Fragment został ciepło przyjęty w Europie oraz w obu Amerykach, jednak nawet blisko 13 tysięcy Australijczyków zagrało w produkcję.

Ciekawostką jest na pewno współczynnik ukończenia – zaledwie 28% śmiałków poznało zakończenie. Nie jest to oczywiście bardzo wymagające, ale jest to interesujący wynik, który pokazuje, że nie wszyscy byli przygotowani na wydarzenia.

Jeśli zamierzacie grać w Resident Evil 2 to warto wrzucić do zakładek witrynę zbierającą dane – Capcom zamierza zapisywać nasz progres, statystyki, informacje oraz rekordy, a jednocześnie będzie prezentować szczegóły rozgrywki oraz trendy graczy z całego świata.

Resident Evil 2 demo statystyki

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom demo Resident Evil 2 (2019) wyniki

Nie przegap