Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.01.2019 11:41
WOŚP 2019. Polska branża gra z Orkiestrą
2118V

WOŚP 2019. Polska branża gra z Orkiestrą

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze, a nasza piękna branża oczywiście gra razem z Jurkiem Owsiakiem dla najmłodszych.

Celem WOŚP 2019 jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tak o zbiórce pisze sama fundacja.

Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Dziś pragniemy zachęcić Was do wzięcia udziału w licytacjach na Allegro, wśród których znajdują się aukcje organizowane przez deweloperów i znane persony z naszej branży. Całą listę znajdziecie pod tym adresem, zaś poniżej macie linki do kilku z tych najciekawszych.

Tutaj zaś macie transmisję na żywo z WOŚP 2019

Tagi: pomaganie jest dziecinnie proste WOŚP WOŚP 2019