Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.01.2019 15:45
Ring of Elysium: Paradise Falls. Zwiastun zapowiada drugi sezon wsparcia i pokazuje nową lokację
483V

Ring of Elysium: Paradise Falls. Zwiastun zapowiada drugi sezon wsparcia i pokazuje nową lokację

Tencent Games wraz ze studiem Aurora rozwija swój najnowszy battle royale. Już za chwilę w Ring of Elysium startuje drugi sezon, w którym nie zabraknie nowej zawartości.

Ring of Elysium to battle royale od chińskiego przedsiębiorcy Tencent Games, który współpracuje z takimi studiami jak Riot Games czy Epic Games. Gra trafiła na Steama i została ciepło przyjęta przez graczy pecetowych, którzy już za chwilę będą mogli cieszyć się z nowej zawartości.

Epic Games Store zmienia politykę zwrotów gier na taką jaką ma Steam

16 stycznia w Ring of Elysium rozpocznie się drugi sezon Paradise Falls, w którym gracze otrzymają nową mapę - Europę, nowe pojazdy - rowery BMX, paralotnia, nowe bronie - MG4 i PKM, linkę z hakiem i dynamicznie zmieniającą się pogodę - nie zabraknie burz z piorunami, ostrych podmuchów wiatru, tajfunów, ale także słonecznych, bezchmurnych dni. Z kolei posiadacze przepustki Adventurer Pass otrzymają trzy nowe postacie.

Nowa plansza - Europa pierwotnie była dostępna na rynku azjatyckim, lecz teraz trafi także do graczy z Europy i Stanów Zjednoczonych. Lokacją została wulkaniczna wyspa, na której znajdą się charakterystyczne miejscówki jak Ocean Park, Angel Church, rynek z owocami morza, ruiny starożytnego zamku czy świat podmorski.

 

Tagi: Aurora Game Studio battle royale pc ring of elysium steam tencent tencent games wideo

Nie przegap