Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.01.2019 10:40
Epic Games Store zmienia politykę zwrotów gier na taką jaką ma Steam
1736V

Epic Games Store zmienia politykę zwrotów gier na taką jaką ma Steam

Wielka batalia pomiędzy Steam a Epic Games Store rozkręca się na dobre. Podczas gdy ekipa Valve raczej nie robi absolutnie nic, aby odpowiedzieć na kroki konkurencji, autorzy Fortnite uderzają raz za razem.

Jedną z największych zalet Steam o jakiej co rusz wspominają gracze na PC jest polityka zwrotów gier, które nam się nie podobają.

Głosowanie TOP 11 do PSX Extreme 258

Na platformie Valve każdy może oddać zakupioną przez siebie grę, jeśli nie spędził w niej więcej niż dwóch godzin, a tytuł nie spełnił jego oczekiwań, wtedy klient otrzymuje zwrot pieniędzy na swój wirtualny portfel.

Epic Games Store stara się zachęcić nas do siebie bardzo atrakcyjnymi grami na wyłączność, do których dołączą w przyszłości między innymi wszystkie gry Ubisoftu. Jednakże niektórzy gracze wciąż nie chcą dać szansy sklepowi Epic przez to, że nie można było zwrócić na nim zakupionych gier.

Teraz Amerykanie zmienili swoje podejście i upodobnili się do Valve - jeśli kupisz grę i pograsz w nią mniej niż 2 godziny, to w ciągu nie więcej niż 14 dni od zakupu, możesz ją oddać.

Tagi: epic games store refundacja steam