Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 17:30
Dark Souls Trilogy trafi do Europy. Znamy datę premiery
1616V

Dark Souls Trilogy trafi do Europy. Znamy datę premiery

Bandai Namco potwierdziło plotki dotyczące przywiezienia Dark Souls Trilogy do Europy. Pakiet trzech produkcji w jednym pudełku wyląduje na PlayStation 4 i Xboksach One. Niestety, w tym wypadku możemy liczyć jedynie na standardowe wydanie.

Dark Souls Trilogy zostało pierwotnie zapowiedziane w sierpniu ubiegłego roku, a pierwsi gracze otrzymali w swoje łapy piękny steelbook już w październiku – oferta była jednak skierowana wyłącznie do klientów ze Stanów Zjednoczonych.

From Software wyda w 2019 roku 2 gry. Zwiastun pokazuje wszystkie tytuły

Od kilku dni pojawiały się informacje dotyczące sprowadzenia Dark Souls Trilogy do Europy i właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie – pakiet będzie dostępny 1 marca i w tym wypadku otrzymamy możliwość kupienia edycji na PlayStation 4 lub Xboksa One.

Dark Souls Trilogy zawiera Dark Souls Remastered, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls 3: Fire Fades Edition. Oczywiście zainteresowani mogą liczyć na wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia do tych tytułów.

Warto jednak wspomnieć, że mieszkańcy Japonii mogli w maju ubiegłego roku kupić trylogię w edycji kolekcjonerskiej – całość została ubrana w ładne pudełko, a zainteresowani otrzymali jeszcze soundtracki, encyklopedie oraz figurkę.

Źródło: Twitter

Tagi: Bandai Namco dark souls dark souls trilogy From Software